on budget beauty gifts

Vánoce jsou doslova za pár a pokud patříte mezi ty, kteří nakupují na poslední chvíli a nevíte si rady, jak potěšit milovníka kosmetiky ve vašem okolí, mám pro vás pár tipů. A všechny pod 500!

Mercy Handy uvedlo set antibakteriálních gelů ve spolupráci s Pantone, kde najdete celkem čtyři 30ml gely. Můžete je tedy podarovat dohromady nebo zvlášť podle potřeby. Každý voní jinak a vypadají hrozně cool. Koupíte tady. 

Vánoční kolekce Fenty Beauty obsahuje i vánoční ozdobu se dvěma rtěnkami v odstínech Spanked a Griselda. Miniatury matných rtěnek jsou vhodné pro ty, kteří si chtějí texturu vyzkoušet a nebo jen pořídit další odstíny do zásoby a na cesty. Koupíte tady.

Jestli je něco sázka na jistotu, jsou to produkty na tělo. Dr. Hauschka má letos plno krásných dárkových krabiček, mně se ale nejvíc líbí set Darujte něhu, který obsahuje harmonizující tělový balzám, relaxační a zjemňující balzám. A jste v tom za čtyři stovky! Koupíte v prodejně v Revoluční (Praha 1) nebo na yinyang.cz.

Tahle malá růžová houbička potěší pod stromečkem každého, kdo se jí naučil používat. Já osobně jí miluju, ale přiznám se, že při jejím nákupu mě vždycky trochu zabolí srdce nad tím, kolik stojí. Každopádně v Sephoře ji můžete teď získat za lepší cenu! Tady. 

S maskou nikdy chybu neuděláte. Obzvlášť s tou textilní. Pořiďte třeba tuhle sadu čtyř masek – každá je jiná, a tak můžete set podarovat celý nebo masky rozdělit a rozdat zvlášť. Koupíte tady. 

Jestli máte o pár desítek korun ve svém budgetu navíc, pořiďte (si) krásnou sváteční červenou rtěnku od Fenty Beauty v odstínu Uncensored. Odstín bude slušet každému, skvěle drží a určitě potěší jakoukoliv dámu či slečnu. Koupíte tady. 

Disclaimer: článek není publikován ve spolupráci se Sephora. Pouze tam mají všechno, co jsem vám chtěla doporučit. 🙂

Post a Comment