throw shimmer, not shade

Víte, co fakt miluju na modelkách Victoria’s Secret? Hodně věcí, ale hlavně to, jak krásně jim vždycky září pokožka celýho těla. Zkoušela jsem už hodně produktů, ale nikdy jsem nedosáhla kýženého efektu. No a někdy před rokem jsem četla, že Frank Body vydal nový peeling na tělo – třpytivý. A vyprodal se za tři minuty. Takže jsem na něj poměrně rychle zapomněla, ale znáte to, co se má stát se stane, a tak jsem na něj před pár dny narazila a rozhodla se ho zkusit. Žádný Frank Body produkt jsem předtím neměla, a tak mě zajímalo, jestli jsou jejich kávové peelingy opravdu tak super, jak se říká.

 „Unlike your ex, I’m non-toxic. I use natural and naturally derived ingredients that are tested on babes, not bunnies.“
– Frank Body 

Produkty Frank Body jsou cruelty-free a veganské. Část z nich obsahuje drobné kousky ořechových skořápek, tak dávejte pozor, pokud jste alergičtí. Tenhle třpytivý tuto ingredienci ale neobsahuje, takže jste v klidu! Peeling v případě tohoto produktu zajistí cukr a sůl a rozemletá kávová zrnka. A řeknu vám, že je to super. Je k nim přimíchaný totiž ještě olej z hroznových jader, takže scrub vůbec nedře, jak bych čekala. Jak radí na obalu – svléknu se do naha, vlezu do sprchy a na navlhčené tělo nanesu peeling. Nechám ho asi 2-3 minuty působit, což úplně nevím, proč dělám. Každopádně si celou tu dobu prohlížím, jak se to celý krásně třpytí. Pak celé tělo promasíruju s důrazem na kolena a lokty, kde mám často hodně suchou kůži. Jo a taky hodně masíruju na zadku, protože Frank Body říká, že scrub pomáhá na celulitidu – a tak si dávám extra záležet.

Když kůži opláchnu, je krásně třpytivá, ale ne nějakým přehnaným způsobem. Je to krásný a jemný glow, přesně to, co jsem vždycky chtěla. Navíc je kůže extra, ale opravdu extra jemná a hladká a to mě na tom baví nejvíc.

Jediné, co bych peelingu vytknula, ale to by popíral sám sebe, je ta intenzivní kávová vůně. Já z toho cítím levné ledové latte z čerpací stanice a je to na mě trošku moc. Každopádně je to kávový scrub, tak je z toho cítit káva. Splňuje, co slibuje.

Já se přiznám, že jsem doteď tuhle značku hodně opomíjela, ale jsem překvapená, jak super produkty mají a taky jak výbornou mají komunikaci. To mě jako vystudovanýho markeťáka baví a dělá to značku pro mě ještě víc sympatičtější. Přidává tomu samozřejmě i fakt, že je cruelty free a vegan, takže můžete mít z používání Frank Body produktů trošku lepší pocit oproti nějaké konkurenci.

V rámci průzkumu (to zní líp, než nákupní horečka) bych chtěla zkusit ještě jejich Glow Mask. Recenze na Allure ji totiž hodně pochvaluje. Přečíst si jí můžete tady. 

 

 

Post a Comment