rychlé líčení ft. Linda

Je beauty blog ideální místo na to stěžovat si, že svět kosmetiky chrlí jednu novinku za druhou, až to vůbec nestíháme? Není. Limit prostě neexistuje! Pro mě osobně je líčení relax a baví mě, ale někdy buď nestíhám (protože spánek je důležitější) nebo nemám jednoduše náladu, protože se všeho na chvíli přesytím a potřebuju si dát voraz.

To štěstí, že mohu vyjít úplně bez make-upu mám opravdu výjimečně, protože moje pleť není a asi nikdy nebude perfektní. Vždycky musím mít tedy alespoň jediné – sjednocenou pleť. A teda ještě pěkné, ale přirozené obočí. Ale zpátky k pleti. Docílím toho díky make-upu v tužce od Bobbi Brown, který rozetřu buď prsty nebo štětcem podle toho, jaké chci krytí. Korektor používám už jedině od Nars, a to jejich Soft Matte Complete Concealer. Jak název napovídá, je matný, takže skvěle drží, není třeba přes něj nanášet pudr a má super balení, které s sebou nosím všude. Svůj oválný obličej pak lehce vykonturuju pomocí sticku od Fenty Beauty v odstínu Mocca a na něj nanesu krémovou tvářenku. Volím mezi Estée Lauder Genuine Glow stickem, který můžu nanést i na rty nebo Glossier Cloud Paint v odstínu Haze. Hotovo! Miluju, jak pleť s takovým líčením vypadá. Je svěží, hezky se leskne a vypadá zdravě. A to chceš! Jo a taky to zabere nejdéle pět minut, což se ráno hodí.


Královnou easy a rychlého líčení je Linda z Hilychee. Na svůj Instagram často natáčí krátká stories, která jsou hodně inspirativní a pokaždé, když je vidím, tak mám chuť si pořídit všechny produkty, co má, protože to na ní vypadá famózně, a tak doufám, že to u mně bude mít stejný efekt. No, jak kdy! Mezi Lindy favority z krémových produktů patří Cloud Paint od Glossier (*high five*) a jak sama říká, tak cokoliv ve sticku. Nars Multiple nebo třeba La Mer Lip & Cheek Glow. Produkty krémové textury nebo ty ve sticku nanáší nejradši prsty, protože se díky teplu zapracují do pleti. Linda navíc dodává, že pro úsporu času je super používat tyhle produkty jako opravdové multiples – tedy na rty, oči a tváře.

A které produkty vítězí u vás, když si ráno přispíte a pak nestíháte? Podělte se s námi do komentářů.

Post a Comment