kolekce zalitá sluncem

Víte, na co myslím, když se z oken kanceláře koukám ven a vidím to nádherné sluníčko, které k nám konečně dorazilo? Myslím na to, že ještě vůbec nevím, jestli letos vůbec někam v létě pojedu, protože s manželem nemáme potuchy, kam bychom chtěli. Respektive takhle – chceme jet všude, ale času máme málo. Zvažujeme Španělsko, kam bychom chtěli asi hlavně za jídlem, napadá nás Skandinávie, ale tam si sluníčka moc neužijeme a nebo nějaká exotika. Mě by vlastně lákalo něco úplně jiného. Klidně Blízký východ, třeba Izrael nebo Omán. Byli jste někdo v těchto zemích? Pro mě je to oblast plná tajemství, o které bych se chtěla hrozně moc dozvědět. A tak během snění o tom, že se budu procházet po rozpálené pláži, alespoň koukám na krásnou novou kolekci, která vypadá, jako když je zalitá sluncem. A není divu, kreativní ředitel Dior, Peter Philips se tentokrát nechal inspirovat amosférou vyprahlé pustiny, horkou pouští a zlatavými dunami. Vzpomínáte, jak se v Sex and The City (teda ve filmu) procházela Carrie a ostatní ženské po té nádherné poušti v krásných šatech? Tak tak nějak si sama sebe představuju, haha. Jen navíc s tímhle krásným líčením.

Celá kolekce je bronzová, zlatavá, plná teplých barev a projasňujících textur. Protkaná je azurově modrou nití, která kolekci ozvláštňuje a dodává jí svěží nádech. Protože jsem od českého zastoupení Dior dostala spoustu produktů na vyzkoušení, řekla jsem si, že vám je určitě musím ukázat a představit. Mám je doma už asi tři týdny a všechny produkty jsem poctivě odzkoušela. Naprosto přirozeně a velmi rychle se mi v kabelce usadil Dior Addict Lacquer Stick*, tedy taková balzámovitá rtěnka s bronzovo-růžovým odstínem (odstín Bronz‘ Authentic) a hooodně velkou dávkou třpytu. A miluju to. Na rtech vypadá balzám úplně nádherně, krásně hydratuje a já mám v poslední době ty lesklé rty prostě radši. Je to sexy! Samozřejmě třpytky pak na rtech zůstávají ještě celý den, ale mně to přijde cute. Dostupné jsou ještě další tři odstíny.

V kolekci jsou i nové odstíny Dior Addict Lip Tattoo*, které mám hodně ráda a nosím docela často v růžovém a nude odstínu. Tentokrát jsem dostala hodně crazy mandarinkový odstín, který mi teda vůbec nesedí, ale naprosto si dokážu představit, jak bude vypadat na světlejším tónu pleti nebo třeba i jako podklad pod nějaký lesk. Každopádně textura Lip Tattoo stojí za zkoušku. Je to vlastně takový tekutý tint, který nanesete na rty a zůstane vám na nich pigmentace v té úplně nejtenčí vrstvě, kterou si dokážete představit. Produkt na rtech prostě necítíte, jen máte nalíčenou hezkou barvu. V letní kolekci je kromě tohoto odstínu ještě nude odstín, hodně tmavě hnědý a tmavý hnědo-červený.

Jak jsem už psala, celá kolekce je inspirovaná pouští, teplem a je určená na léto, a tak by se asi těžko obešla bez bronzeru. Diorskin Mineral Nude Bronze* mám v tmavším ze dvou odstínů. Je matný, hodně pigmentovaný, ale dobře se s ním pracuje, protože je hodně jemný. Zatím je na mě ještě pořád dost tmavý, ale myslím si, že po prvním víkendovém pobytu na sluníčku už bude sedět lépe.

Asi nejkrásnějším a hlavním produktem kolekce je nová paletka 5 Couleuers*, která pravidelně prochází obměnami a vyskytuje se snad v každé kolekci. Schválně, kdo z vás má nějakou doma? Já před nedávnem vyřadila jednu stoletou, kterou mám ještě po svojí mamce a je mi hrozně líto jí vyhodit. Asi si jí nechám, víte jak, na památku. 🙂 Obsah paletky z letní kolekce vidíte na fotce a já vlastně nevím, jestli je potřeba něco víc psát, než jen – pokud se vám líbí, běžte do ní. Já jsem z ní unešená a hrozně se mi líbí, že je celá třpytivo-perleťová a budete v ní prostě zářit. Naprosto unikátní odstín je broskvovo-růžový, který je plný zlaté perletě a vytváří to na oku úplnou nádheru. Na opálené pleti budou stíny vypadat bo-žsky. Pokud máte pocit, že vám nesednou odstíny do červena, zkuste druhou variantu paletky, která je více do fialova. K oběma paletkám jsou pak napasované dvě dvoustranné tužky na oči. Já mám tu s tou modrou nití, pamatujete jak jsem o ní psala výše? Tak tady je. Já jsem před hodně dlouhou dobou byla na líčení, kde mi udělali výraznou modrou linku pod okem a od tý doby se mi to strašně líbí. Takže tuhle tužku budu určitě nosit, je totiž relativně měkká, hezky se roztírá a hlavně ta barva je naprosto kouzelná. Modrá perleťová, to je všechno, co teď chci. No a mám to ve dvou produktech najednou, protože jsem dostala i naprosto boží lak na nehty v odstínu Blue Drop*. Teď jak to píšu, tak ho na sobě mám už pátý den. A asi ho teď u mě uvidíte častěji. Jak jsem totiž nikdy moc na nehty nebyla a často nosím jen průhledný lak, tak teď mám chuť ozkoušet všechny neobvyklé barvy. Třeba i žlutou!

Tak co na kolekci říkáte? Co vás zaujalo úplně nejvíc? Já jsem fakt posedlá tím balzámkem a modrou barvou, ale zase ta paletka, žejo. Ta je fakt boží. Každopádně na letní líčení se moc těšim, bude to letos zábavný!

 

Mějte se krásně!

 

 

Post a Comment